0

PRIMERA: Selta demonstrirala silu ‘razbijenoj bandi’ Tonija Adamsa (VIDEO)

Objavljeno: 16.04.17 u 22:41

U pretposlednjoj utakmici 32. kola španske Primere, Selta je ubedljivo savladala Granadu u gostima sa 3:0 (1:0).

Toni Adams je stigao na klupu Granade, ali nije apsolutno ništa promenio u igri tima koji će se u preostalih šest kola Primere grčevito boriti za opstanak u najvišem rangu španskog fudbala.

Timu iz Viga ovaj meč nije previše značio i nastupio je bez većine prvotimaca, odmarajući igrače za revanš četvrtfinala Lige Evrope protiv Genka, što ih nije sprečilo da nanesu težak poraz Granadi.

Selta je povela u 23. minutu golom Hozabeda, kada je sjajnom asistencijom Bovijea ostao sam ispred Očoe i rutinski ga ‘bocnuo’ pospremivši loptu u mrežu.

(Izvor: youtube / RICHY GOL)

Rasplet je usledio u drugom poluvremenu u razmaku od tri minuta. Prvo je Dijaz postigao gol za 2:0, da bi samo tri minuta kasnije Bovije nagradio svoju izuzetnu partiju golom za konačnih 0:3.