0

PRIMERA: Atletiko pomera granice, ‘jorgandžije’ promašile dva penala za 60 sekundi (VIDEO)

Objavljeno: 15.04.17 u 20:49

U 32. kolu španske Primere Atletiko je lako izašao na kraj sa ‘fenjerašem’ Osasunom 3:0 (1:0), ali je meč obeležilo nešto sasvim drugo.

Naime, vicešampion Evrope je uspeo nešto što nijednoj generaciji igrača ovoga kluba nije, a to je da promaši dva penala za svega 60 sekundi, a da je reč o 90 minuta igre, a ne izvođenju jedanaesteraca. Naime, pri rezultatu 3:0 prvo je u 89. minutu Sirigu (prelazi u Bajern Minhen) bio uspešniji od Karaska, a potom i od Tomasa 60 sekundi kasnije za nevericu svih navijača na ‘Visente Kalderonu’. Evo kako je to izgledalo:

Salvatore Sirigu Penalty Save HD – Atletico… by livefootball10

Penalty Kick -90′ Thomas (Penalty missed… by Football–Live

Ipak, pored ovih promašaja četa Dijega Simeonea je slavila. Poslednji tim na tabeli načeo je oporavljeni Karasko u 30. minutu, a nastavio da ga teroriše u 47. minutu za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je levi bek Felipe Luis, inače asistent kod prvog gola. Atletiko je i dalje treći na tabeli sa četiri boda manje od Barselone na drugom mestu i utakmicom više i četiri boda više i utakmicom više u odnosu na četvrtoplasiranu Sevilju.

Atletico Madrid vs Osasuna 3-0 HD All Goals… by TrueHDD