0

BUNDESLIGA: Remi u Leverkuzenu nakon nestvarne završnice, pobeda Ingloštata! (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.17 u 20:05

Duel između Bajera i Volfsburga završena je rezultatom 3:3, a zvezda večeri bio je Mario Gomez koji je u finišu ovog ludog meča pogodio tri puta u roku od sedam minuta.

Imao je Leverkuzen vođstvo od 2:0 sve do deset minuta pred kraj, ali su u samom finišu meča došli u situaciju da su slavili i jedan bod.

Prvo poluvreme „aspirini“ su okončali minimalnim vođstvom pogotkom Belarabija u 40. minutu, da bi u dvadesetom minutu nastavka tu prednost duplirao Kevin Foland.

Tada je delovalo da je dilema oko pitanja pobednika rešena, pogotovo što je taj rezultat bio na snazi sve do 80. minuta a onda je usledio šou „super Maria“.

Iskusni golgeter je u razmaku od sedam minuta čak tri puta pogodio mrežu domaćina i doneo potpuni preokret Volfsburgu u samom finišu. Ipak da se ovaj meč završi bez pobednika postarao se Haverc golom u 89. minutu.

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg 3:3 by retista

Herta – Hofenhajm 1:3 (1:1)
(Pekarik 32 – Kramarić 39 pen, 87, Zule 76)

Bajern – Augzburg 6:0 (2:0)
(Levandovski 17, 55, 79, Miler 36, 81, Alkantara 62)

Šalke – Borusija Dortmund 1:1 (0:0)