0

IGRALO SE ŠIROM EVROPE: Estonci očitali lekciju Hrvatima, goleada u Sočiju, petarda Gruzije (VIDEO)

Objavljeno: 28.03.17 u 21:20

Tokom današnjem popodneva odigrano je pet prijateljskih mečeva, a najeće iznenađenje priredila je Estonija koja je na domaćem terenu razbila Hrvatsku sa 3:0.

Do vodećeg pogotka Estonci su došli već posle 58 sekudi igre, kad je Sim Luts provukao loptu kroz noge golmanu Hrvatske, Lovru Kaliniću.

Taj rezultat bio je na snazi sve do samog finiša utakmice kada je domaćin sa još dva pogotka ispratio naše zapadne susede sa terena. Najpre je u 81. minutu Konstantin Vasiljev duplirao prednost Estonije, da bi tri minuta kasnije konačnih 3:0 postavio Sergej Zejnov.

Izvor:Youtube/Yescom 27

Vrlo zanimljivo bio je u Sočiju, gde je Rusija dočekala Belgiju a meč je završen remijem uz veliki broj golova 3:3.

Nakon što je domaća selekcija povela već u trećem minutu peko Viktora Vasina, usledila je strašna serija Belgijanaca koji su sa dva pogotka Kristijana Bentekea i jednim Kevina Miralasa a otišli na odmor sa visokih 3:1.

Ipak Risi se nisu predali i u nastavku su zaigrali znatno bolje, što je u 74 minutu rezultiralo pogotkom Alekseja Mirančuka za 2:1, a remi je „Zbornaja komandi“ doneo Bukharov u drugom minutu nadoknade.

Izvor:Youtube/Canal do Bruxo

Gruzija – Letonija 5:0 (2:0)
(Ananidze 18, 77, Kvilitaja 32, 68, Arabidze 90)

Albanija – Bosna i Hercegovina 1:2 (0:2)