0

‘ORLIĆI’ BEZ PLASMANA NA EP: Poraz od ‘pancera’ ugasio nadu da Srbija može u Gruziju

Objavljeno: 25.03.17 u 13:27

Omladinska reprezentacija Srbije poražena je u drugom meču elit runde kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo od domaćina turnira Nemačke – 2:0 (1:0).

Ovaj poraz označio je kraj nada ‘orlića’ da mogu do Evropskog prvenstva, pošto samo prvoplasirani na tabeli ide na završno takmičenje, a to će biti domaćin ovog kvalifikacionog turnira – Nemačka.

‘Panceri’ su danas iskoristili greške srpskih fudbalera, pre svega pred sam kraj prvog dela igre golom Barkoka i ispostavilo se da je taj momenat presudio pobednika.

Pokušali su izabranici Milana Obradovića da se vrate u meč, čak odigrali vrlo dobro drugo poluvreme, ali ih je ‘saseklo’ isključenje Mašovića u 72. minutu i sve što se do kraja desilo jeste drugi gol Nemačke preko Busama za konačnih 2:0.

Srbija U19 – Nemačka U19 0:2 (0:1)