0

LIGA EVROPE: Genk nogom u četvrtfinalu, Lion bolji od Rome u goleadi (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.17 u 23:15

Odigrano je preostalih pet mečeva osmine finala Lige Evrope, a pred revanše je možda i poznat jedan učesnik četvrtfinala.

Reč je o Genku. Gosti su u belgijskom derbiju bili bolji od Genta 5:2. Genk je već na poluvremenu vodio sa 4:1 i sada samo čudo, poput onog Barsinog, može da spasi Gent. Gosti su poveli golom Malinovskog. Kalu je izjednačio, a onda su mrežu Genta tresli Koli, Samata i Uronen. Kulibali je smanjio na 2:4, a Perbe je promašio penal za 3:4. To je sve kaznio Samata za konačnih 2:5 pred revanš koji je na programu za sedam dana.

All Goals & Highlights HD – Gent 2-5 Genk – 09… by FranceCup3

Prava ludnica viđena je u Francuskoj gde je Lion dočekao Romu. ‘Lavovi’ su poveli golom Diakabija u 8. minutu. Roma je vrlo brzo stigla do preoktreta. Salah je prvo u 20. izjednačio na 1:1, a 13 minuta kasnije je Facio okrenuo na 1:2. Preokretima tu nije bilo kraja. Na startu drugog poluvremena Toliso je izjednačio na 2:2, Fekir je okrenuo na 3:2, a Lakazet je postigao evrogol za 4:2. Gol sjajnog napadača izdvajamo od ostalih kako bi ste videli ‘projektil’ koji dva golmana ne bi skinula.

Alexandre Lacazette Goal HD – Lyon 4-2 AS Roma… by Jek09Pre

All Goals & Highlights HD – Lyon 4-2 AS Roma… by livescoreIn

Selta je sa 2:1 bila bolja od Krasnodara, Olimpijakos u Atini nije uspeo da savlada Bešiktaš 1:1, dok je isti rezultat bio na meču Šalkea i Borusije Mehengladbaha.

Olympiakos Piraeus 1-1 Besiktas – Highlights 09… by Football_Highlights