0

SLS: Obradović spasio Lalatovićev Čukarički u malom gradskom derbiju (FOTO)

Objavljeno: 08.03.17 u 20:41

Pored remija beogradskih timova, viđene su dve pobede – u Ivanjici i Surdulici.
Čukarički i Rad su remizirali na Banovom brdu (1:1), a pobede su ostvarili Radnički na gostujućem i Javor na domaćem terenu.

Gosti sa Banjice su bolje ušli u meč sa Čukom i već u 22. minutu preko kapitena Nikole Maraša stigli do prednosti. Posle toga je tim Nenada Lalatovića silovito napao rivala, a rezultat je viđen tek u 57. minutu kada je Obradović zatresao mrežu nakon kombinacije Matića i Bogosavca. Što je bio i konačan ishod utakmice.

Ivanjičani krupnim korakom gaze ka plej-ofu Superlige, ostvarena je još jedna prilično ubedljiva pobeda protiv Borca. Ivan Cvetković je bio strelac prvog gola u 10. minutu, da bi pred kraj poluvremena goste dotukao Stefan Tripković.

Na jugu su koplja ukrstili Radnik i Radnički iz Niša. ‘Meraklije’ su imale 2:0 posle pogodaka bivših fudbalera ‘večitih’, Kojića i Stojanovića, da bi devet minuta do kraja Jovan Jovanović uveo meč u uzbudljivu završnicu, ali Surdaličani nisu imali snage da dođu do boda.