0

BUNDESLIGA: Hamburg dvaput vodio i imao penal za pobedu, ali ipak podela bodova

Objavljeno: 19.02.17 u 00:58

Domaćin nije iskoristio veliku šansu za trijumf.
U poslednjem meču subotnjeg programa Bundeslige, Hamburg i Frajburg su igrali nerešeno – 2:2.

Holtbi je već u 15. minutu asistirao Huntu za vodstvo Hamburga, da bi Filip izjednačio u 23. To je ujedno bio rezultat sa kojim se otišlo na pauzu, iako je imalo još par šansi da se promeni.

Domaćin je ponovo bolje otvorio poluvreme i postigao prvi gol. Gregorič je zatresao mrežu u 57. minutu igre. Ovog puta se na izjednačenje čekalo nešto duže, te je Petersen ponovo bio asistent, a strelac je ovoga puta bio Grifo.

Izvanrednu priliku da stavi tačku na ovaj meč i ostavi tri boda u Hamburgu je imao strealac prvog gola, Hunt, koji sa bele tačke nije uspeo da savlada Švolova.