0

SERIJA A: Juventus gazi ka tituli, Palermu se smeši Serija B (VIDEO)

Objavljeno: 17.02.17 u 22:50

U prvom meču 25. kola Serije A Juventus je na svom terenu demolirao Palermo 4:1 (2:0) i jednom rukom već prigrabio Skudeto.

Nije trebalo ‘staroj dami’ puno da otključa bravu Sicilijanaca. Markizo se posle konfuzije u kaznenom prosotru ‘rozih’ sjajno snašao i pogodio za 1:0. U 40. minutu magija Dibale i gol iz slobodnog udarca za TV špice. Juve je na odmor otišao sa dva gola prednosti.

Na treći gol čekalo se do 63. minuta kada je Dibala uposlio Iguaina, a ovaj matirao golmana Palerma – 3:0. U samoj završnici utakmice videli smo još dva gola. Prvo je Dibala povisio na 4:0, a u nadoknadi vremena Palermo je postigao počasni gol preko Čočeva.

All Goals HD – Juventus 4-1 Palermo 2.17.2017 by Live1Goals

Juventus u sredu igra meč osmine finala Lige šampiona protiv Porta.