0

LE: Totenhem pao u Belgiji, Kopenagen sa igračem manje porazio Zvezdinog ‘dželata’ (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.17 u 21:58

Najubedljviji su bili Rostov i Lion koji su postigli po četiri pogodaka.
Ruski tim je sa 4:0 savladao Spartu iz Praga na svom terenu. Mevlja je već u 15. minutu doneo prednost Rostovu, a u finišu prvog poluvremena su za tri minuta Rusi preko Poloza i Noboe postigli dva gola i znatno smanjili šanse Česima. Pre drugog i trećeg gola Rostova, Konate je dobio dva žuta kartona i ostavio svoje saigrače na cedilu. Konačni rezultat je postavio Azmoun u 68. minutu igre.

Christian Noboa Goal HD – FK Rostov 3-0 Sparta… by Football–Live

Fiorentina je savladala Menhengladbah u gostima, a jedini pogodak bio je delo Bernardeskija u 44. minutu koji je na izvanredan način savladao Somera. Gent je identinčnim rezultatom porazio Totenhem koji je četiri puta gađao u okvir Belgijanaca, ali je ipak Perbe bio jedini na listi strelaca.

(Izvor: YouTube/David Payne)

U Holandiji je prilično ubedljiv bio Lion koji je domaći AZ porazio rezultatom 4:1. Strelci su bili Tusar, Feri i Lakazet koji je dva puta zatresao mrežu, kao i Jahanbaš koji je sa bele tačke bio utešni strelac za Holanđane.