0

FOTO screenshot

PRIMERA: Eibar samleo Granadu (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.17 u 23:46

Fudbaleri Eibara savladali su Granadu u poslednjem meču 22. kola španske Primere rezultatom 4:0.

Fantastičan meč odigrali su fudbaleri Eibara, a pobednik se mogao naslutiti već krajem prvog poluvremena, pošto su Adrijan iz penala u 11. minutu i Endrih u 39. doveli domaći tim do 2:0, a Ramis u 52. i Leon deset minuta kasnije su samo učinili trijumf ubedljivijim.

Ovom pobedom Eibar je Viljarealu prišao na samo bod i očekuje ga borba do poslednjeg kola za plasman u Evropu, dok će Granada boriti grčevitu borbu za opstanak, pošto je trenutno 19. na tabeli.