0

SERIJA A: Juventus hara Italijom, ‘Skudeto’ je sve bliži (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.17 u 22:35

U poslednjem meču 24. kola Serije A, aktuelni šampion Italije Juventus slavio je na gostovanju ekipi Kaljarija rezultatom 2:0 (2:0).

Svi žele da sruše Juventus, ali to nikome ne uspeva na ‘čizmi’. ‘Stara dama’ nezadrživo hita ka šestoj uzastopnoj tituli šampiona, pošto je upisao novi trijumf i pored ‘vrućeg’ dočeka na gostovanju Kaljariju.

Gonzalo Iguain nastavio je da teroriše protivničke golmane u Seriji A, a u 37. minutu postigao je svoj 16. pogodak ove sezone.

(Izvor: youtube / CS SINTESI)

Kada je u drugom minutu nastavka meča Iguain ponovo pogodio i postigao svoj 17. gol u sezoni, bilo je jasno ko će odneti pobedu u ovom meču.

Argentinac se nalazi u neverovatnoj formi zbog, a navijači se nadaju da će tako nastaviti i u Ligi šampiona

(Izvor: youtube / Real Madrid)

Kada je Barelja  67. minutu dobio drugi žuti karton otklonjena je svaka sumnja oko pobednika, pa je Juventus nastavio svoj surovi niz i došao do 20 trijumfa u prvenstvu. Jasno je ko je prvi favorit za osvajanje ‘Skudeta’.