0

PARTIZAN BAŠ GAZI: Gol Đuričkovića sa 20 metara i nova egzekucija Đurđevića

Objavljeno: 22.01.17 u 15:20

‘Parni valjak’ melje, u skladu sa stihom iz svoje himne.

Tek što je počela utakmica, tačnije posle četiri minuta igre, Partizan je poveo sa 1:0 golom Petra Đuričkovića.

Sam se izborio za loptu na polovini protivnika, dobio pravovremenu asistenciju Đurđevića i sa 20-ak metara efektno savladao golmana Kopra.

PRVA PROVERA U SLOVENIJI: Gledajte uživo Partizanov meč protiv Kopra (VIDEO)

Već u 12. minutu bilo je 2:0 za crno-bele, a strelac je bio asistent kod prvog gola Uroš Đurđević. Asistencija ide Nebojši Kosoviću, iako se činilo da je želeo da šutira na gol.

Partizan trenutno igra u ovom sastavu: Kljajić – Vulićević, Ostojić, Ćirković, Miletić – Jevtović, Kosović, Đuričković – Janković, Đurđević, Stevanović.