2

DONEO BOD BENFIKI: ‘Desnica’ Andrije Živkovića za prelep autogol! (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.17 u 20:02

Ulazak Andrije Živkovića u igru doneo je preko potrebnu agresivnost i bod Benfiki protiv Boavište 1:3 (0:3).

Benfika je u današnjem meču 17. kola portugalske Primeire gubila sa čak 0:3 na svom stadionu, ali je drugo poluvreme i ulazak Andrije Živkovića u igru doneo veliki povratak tima sa ‘La Luža’.

Gosti su vodili golovima Medeirosa u 14. Taljapjetre u 20. i Šembrija u 25 minutu, ali je nadu za povratak domaćima dao Mitroglu u 41. minutu meča.

Zaostatak od 3:1 sa poluvremena prepolovio je Žonas u 52. minutu sa ‘bele tačke’, a zatim je Andrija Živković ušao u igru u 65. minutu.

PRETI DA ZASENI BRATA: Rikardinjo predstavio naslednika sa ‘praćkom od milion dolara’ (VIDEO)

I samo dva minuta kasnije bivši fudbaler Partizana je uputio odličan centaršut sa leve strane, svojom znatno slabijom desnom nogom, i ‘asistirao’ defanzivcu Boavište Espinju koji je na volšeban način poslao loptu u sopstvenu mrežu.

Možda će to biti znak za trenera Vitoriju da više daje priliku srpskom reprezentativcu u dresu Benfike.

(Izvor: youtube / YoggiDoggy)