0

PRIMERA: Real brojao do pet, Sevilja do četiri (VIDEO)

Objavljeno: 08.01.17 u 00:32

Viđene su četiri pobede u prvom danu 17. kola španske lige.
Kada Real gazi, onda stvarno gazi. Momci Zinedina Zidana su za 19 minuta postigli četiri gola i već na početku meča rasbili nemoćnu Granadu. Prvo je Benzema proigrao Iska za 1:0, pa je Francuz i sam bio strelac, da bi na 3:0 povećao Kristijano Ronaldo. Hrvat Modrić je pronašao Iska koji je u 31. minutu postigao četvrti gol za Madriđane. Kako se ne bi desila veća sramota za goste nego što već jeste, Real je smanjio broj opasnih akcija, ali je već u 58. minutu Kazemiro zaokružio „poker“. Očekivalo se da će Real Madrid nastaviti sa golovima, ali to je to, u poslednjih pola sata su mreže mirovale.

(Izvor: YouTube/Classy Football 3)

Ben Jeder je opet blistao u dresu Sevilje. Francuz je za četiri minuta sa dva gola doneo veliku prednost Andalužanima u prvom poluvremenu protiv Sosijedada. Domaći tim je do poluvremena bezuspešno pokušavao da postigne makar jedan gol, a već je do 57. minuta iskoristio sve tri izmene. Strelac prva dva gola za Sevilju je ponovo bio u žiži kada je proigrao Sarabiju za 3:0. Sosijedad jednostavno nije imao rešenje za Visama Ben Jedera, taj momak je kompletirao het-trik u 83. minutu i doneo veliku prednost svojoj ekipi.

I Altetiko i Las Palmas su golovima u drugom poluvremenu došli do pobeda, jedna stvar zajednička za sve timove koji su poraženi u ove četiri utakmice jeste to da nisu postigli nijedan pogodak.