0

SERIJA A: ‘Rosoneri’ jedva iščupali bodove protiv Kaljarija (VIDEO)

Objavljeno: 08.01.17 u 19:55

U 19. kolu Serije A Milan je na svom ‘San Siru’ sa 1:0 (0:0) savldao Kaljari i nastavio borbu za jedno od mesta koje sledeće godine vodi u Ligu šampiona.

Bio je ovo jedan veoma nezanimljiv meč u kome su se ‘rosoneri’ propisno namučili kako bi postigli jedan gol i osvojili tri boda. Nije bilo previše šansi, bolje rečeno nije ih ni bilo. Sve se svodilo na pokušaje domaćina, ali uglavnom neprecizne.

Pitanje pobednika rešeno je u drugom poluvremenu, pred sam kraj meče. Pre toga je Kaljari poveo golom Isle, ali je pomoćni sudija poništio taj pogodak. Na kraju je u 88. minutu posle velike greške odbrane gostiju Baka pogodio za konačnih 1:0. Kaljari je utakmicu završio sa deset igrača.