0

BENFIKA SHVATILA ŠTA IMA: Najbolja utakmica Andrije Živkovića u Portugalu (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.17 u 22:36

Srbin je bio trostruki asistent u današnjoj pobedi Benfike.
„Orlovi“ su u Liga kupu savladali Vizelu rezultatom 4:0, a u tri navrata asistent je bio Andrija Živković.

(Izvor: YouTube/Plano Claro)

Prvi je pogodio Mitroglu, nakon što ga je sa desne strane levom nogom u glavu pogodio Srbin. Već na otvaranju drugog poluvremena je nekadašnji fudbaler Partizana iz kornera pronašao Lisandra koji je povećao na 2:0, da bi het-trik, što se asistencija tiče, upotpunio na sličan način kako je proigrao Grka, s tim što je ovaj put Oliveira bio strelac.

Ovo je naznaka da će ofanzivni vezista napokon u timu Rui Vitorija dobiti veću minutažu.

(Izvor: YouTube/theScore)