0

KUP KRALJA: ‘Lepotica’ Krstičića i bravure Kataija, uspešni Alaves, Selta i Bilbao, iznenađenje za kraj (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.16 u 23:45

Poznati su svi učesnici osmine finala španskog Kupa Kralja, a gol večeri postigao je srpski internacionalac Nenad Krstičić.

Alaves, za koji nastupaju srpski internacionalci Aleksandar Katai i Nenad Krstičić, večeras je lako i ubedljivo savladao Himnastik sa 3:0 i tako je oezbedio plasman u osminu finala Kupa Kralja.

Prvi gol za domaće postigao je Mendez u 13. minutu, na 2:0 povisio je Sobrinu u 31. minutu iz penala koji je napravio Kakabadze i zaradio drugi žuti karton u razmaku od tri minuta. Oboren je bio upravo Sobrino na asistenciju Aleksandra Kataija.

Bivši fudbaler Crvene zvezde nekoliko puta je dobro promešao odbranu Himnastika i pokazao da zaslužuje šansu i u Primeri. Hoće li je i dobiti, ostaje da vidimo.

Najlepši momenat na meču viđen je u 40. minutu kada je Nenad Krstičić postigao jako lep gol i već tada postavio konačan rezultat.

(Izvor: youtube / LaCopa)

U ostalim mečevima večeri Selta je sa 1:0 savladala Mursiju, dok je Atletik Bilbao rezultatom 3:0 bio bolji od Santandera.

U meču između Espanjola i Alkorkona gledali smo produžetke, pa i penale, pošto je rezultat bio identičan u oba meča – 1:1.

Na ‘penal ruletu’ srećniji je bio Alkorkon koji je slavio sa 4:3, a tragičar člana Primere bio je Hurado koji je promašio penal u petoj seriji, a pre njega neprecizan bio je i Moreno.