0

PRIMERA: ‘Fešta‘ za kraj kola, pet golova, jedan autogol i dva promašena penala (VIDEO)

Objavljeno: 05.12.16 u 22:34

U poslednjoj utakmici 14. kola španskog prvenstva La Korunja je sa 5:1 deklasirala Sosijedad.

Domaćinu nije puno trebalo da dođe do vodstva, prvi gol je delo Sidneja u 13. minutu. Jedan od najzanimljivijih momenata ovog kola desio se u 39. minutu kada je po desnoj strani prošpartao Andone i uputio oštar centaršut u srce kaznenog prostora koji je Martinez pretvorio u autogol u pokušaju da izbaci loptu van terena.

Andone Goal HD – Deportivo La Coruna 3-0 Real… by livee-football1

Andone je novom dobrom akcijom u finišu poluvremena povisio na 3:0, tada je već bilo jasno da će Saragosa iz Korunje poći praznih džepova. U 57. minutu je Juri Berčiče pogodio za 3:1, ali je sedam minuta nakon toga dosuđen jedanaesterac kada je nakon kornera fauliran Albentosa. Babelu je Rulji odbranio penal, ali je u nastavku akcije bivši špic Liverpula ipak zatresao mrežu. Konačnih 5:1 je doneo maestralni Andone drugi pogotkom na utakmici.

Deportivo će naredni meč odigrati sa Real Madridom, a Sosijedad protiv Valensije.