1

SUPERLIGA SRBIJE: Penal pa crveni za Radnik, het-trik Mudrinskog

Objavljeno: 04.12.16 u 15:01

U Surdulici je domaći tim uspeo da dođe do pobede, slavili su još crveno-beli, Bačka i Spartak, dok su Radnički i Borac remizirali.

Ključan trenutak na meču između Radnika i Rada jeste penal iz 35. minuta koji je, ispostavilo se, doneo konačan rezultat. Sa kreča se u listu strelaca upisao Nikolić. Minut nakon što je domaći tim došao do prednosti, sudija Majo Vujović je isključio iz igre Adamovića i ostavio Surduličane sa 10 igrača na terenu. Tim sa Banjice do kraja utakmice nije uspeo da iskoristi iako je u tri navrata opasno gađao ka golu Čančarevića. U trećem minutu nadoknade je Vujović novim crvenim kartonom izjednačio snage na terenu.

Spartak je nakon vodstva Pazaraca na poluvremenu sa tri pogotka u drugom delu igre preokrenuo i upisao osmu pobedu. Majstorsku partiju je imao nekadašnji napadač Crvene zvezde, Ognjen Mudrinski, koji je bio strelac triput. Radnički i Borac su remizirali rezultatom 3:3 iako su Čačani poveli sa 2:0 već u prvom poluvremenu.

U duelu ekipa koje se nalaze u plej-aut zoni Bačka je pogocima Bajića, Trivunovića i Švonje. Jedini strelac je za Čuku bio Ožegović.