0

SERIJA A: Lapadula ponovo junak Milana! (VIDEO)

Objavljeno: 04.12.16 u 14:42

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu protiv poslednjeplasiranog Korotea (2:1) i tako zadržali korak za vodećim Juventusom.

Gosti iz Krotonea poveli su u 26. minutu preko Falćinelija, da bi nakon toga usledila potpuna dominacija ‘rosonera’. Milan je izjednačio preko Milana Pašalića u 41. minutu, a osim toga imao je još nekoliko prilika.

U 53. minutu propuštena je i najbolja prilika na meču, pošto Nijang nije uspeo da iskoristi ‘kazneni udarac’. Milan je i nakon toga nastavio da stvara prilike, ali nije uspevao da probije zgusnutu odbranu gostiju. Međutim, sve dok na scenu nije stupio on – Lapadula.

Lapadula je u 86. minutu meča bio na pravom mestu i u pravo vreme, kao što je to nekada radio legendarni Pipo Inzagi. Iskoristio je jedan otpadak i svom timu doneo vrlo važnu pobedu.