0

FOTO screenshot

PRIMERA: ‘Hladan tuš’ za Sevilju na Los Karmenesu (VIDEO)

Objavljeno: 03.12.16 u 15:14

U prvoj utakmici 14. kola španske Primere, fudbaleri Sevilje pretrpeli su poraz na gostovanju kod do danas poslednjeplasirane Granade sa 2:1.

Granada je do pobede došla sasvim zasluženo. U 27. minutu povela je preko Pereire, a prednost je povećala početkom drugog poluvremena, u 56. minutu preko Lombana. Sevilja je imala nekoliko prilika, ali je tek u dva navrata ozbiljnije zapretila.

Međutim, u sudijskoj nadoknadi vremena, Andalužani su dobili priliku da smanje rezultate sa ‘bele tačke’. Penal je u 95. minutu iskoristio Ben Jeder, koji je na taj način samo ublažio poraz.