0

SLS: Vojvodina ostaje u trci, remi u Surdulici i na ‘krovu’, pobeda Mladosti (FOTO)

Objavljeno: 26.11.16 u 15:10

U 17. kolu Superlige Srbije Vojvodina je kao gost savladala Bačku 1:0 (0:0) i ostala u poteri za Zvezdom i Partizanom.

Četa Nenada Lalatovića pobedila je uz dosta sreće 1:0. Bila je to bleda partija Novosađana, a tri boda crveno-belima doneo je Ašćerić golom u 89. minutu.

Mladost iz Lučana je na svom terenu dočekala komšijski Borac i savladala ga je 3:0. Golove su postigli Maslać autogol u 10. minutu i Bojović u 20. i 60. minutu.

Opštinski derbi odigran je na krovu Tržnog centra gde je Voždovac dočekao Rad. Utakmica je završena 0:0, a ‘građevinari’ su utakmicu završili sa dva igrača manje. Spartak je kao gost bio bolji od Radničkog iz Niša 1:0 golom Milića u 86. minutu. Čukarički je golom Fofane vodio u Surdulici protiv Radnika, ali je domaćin uspeo golom Adamovića da stigne do prvog boda sa novim trenerom Miloradom Kosanovićem.