0

SERIJA A: Perišić šokirao roso-nere, remi u derbiju ‘grada mode’ uz bombu Kandreve (VIDEO)

Objavljeno: 20.11.16 u 22:54

Iako je Milan vodio tokom većeg dela meča, Derbi dela Madonina je završen remijem 2:2 i to golom Intera u 92. minutu.

Derbi dela Madonina doneo nam je, kao i uvek, puno uzbuđenja i četiri sjajna gola. Ljubitelji fudbala sigurno će biti zadovoljni, oni koji su navijali za Milan verovatno malo manje zbog prosute pobede u nadoknadi vremena.

Za njih je utakmica krenula izuzetno dobro, pošto su posle prvih 45 minuta vodili sa 1:0 golom Susa.

Izjednačujući gol će se još dugo prepričavati, pošto je Antonio Kandreva odapeo pravu strelu ka golu Milana i fenomenalnim šutem poravnao rezultat.

(Izvor: youtube / FOOTBALL HD)

Ponovo je Suso vratio prednost Milanu posle individualne akcije i još jednog lepog gola ovog sjajnog fudbalera.

I kada se činilo da će sve biti gotovo, Milan je popustio i ispustio pobedu. Korner sa desne strane je Ivan Perišić pretvorio u izjednačenje za veliko slavlje plavo-crnog dela Milana.

(Izvor: youtube / ALXrecords2)

Derbi dela Madonina je definitivno opravdao očekivanja.