0

PREMIJER LIGA: Lester podbacio, ni VBA nisu mogli da dobiju (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.16 u 20:40

U poslednjoj utakmici 11. kola Premijer lige aktuelni šampion Lester je na svom stadionu poražen od Vest Bromvič Albiona sa 2:1 (0:0).

Lester dobru formu iz Lige šampiona i čeličnu odbranu nije preneo na Premijer ligu i doživeo je novi neuspeh protiv ekipe koja nije imala velike izglede za trijumf.

Posle prvog poluvremena koje je proteklo bez golova, Već u sedmom minutu drugog je VBA došao u vođstvo golom Morisona.

Iako je posle samo tri minura Slimani izjednačio, ‘lisice’ su primile novi gol, ovog puta odlučujući, u 72. minutu, a ‘dželat’ tima Klaudija Ranijerija bio je Filips.