0

BUNDESLIGA: Šalke se potpuno probudio, u Gelzenkirhenu pao i Verder (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.16 u 20:54

U poslednjoj utakmici 10. kola nemačke Bundeslige, Šalke je na svom stadionu bio ubedljiv protiv Verdera iz Bremena rezultatom 3:1 (2:1).

Prvih 35 minuta meča bila su prava uspavanka za navijače, a onda je Šalke otvorio utakmicu i ona je oživela. Bilo je to usled gola Šofa posle spektakularnog šuta Geisa i pogođene prečke.

Do poluvremena smo videli još dva gola, po jedan u obe mreže. Prvo je Bentaleb povisio na 2:0 u 38. minutu, a četiri minuta kasnije razliku je prepolovio Gnarbi za 2:1 pred odlazak na odmor.

U nastavku je Šof svojim drugim golom doneo novu i nedostižnu prednost za Šalke posle asistencije Kolašinca. Ispostavilo se da je tih 3:1 bio i konačan rezultat meča.

(Izvor: youtube / Best Highlights)