0

SLS: Napredak nastavio da gazi, Kruševljani sada ispred Partizana (FOTOGALERIJA)

Objavljeno: 05.11.16 u 15:35

U 15. kolu Superlige Srbije pobede su zabeležile ekipe Napretka, Čukaričkog i Spartaka.

Sve oči bile su uprte u Bačku palanku gde je Bačka dočekala Napredak. Kruševljani devet utakmica u prvenstvu nisu znali za poraz, a neće ni posle desetog. Naime, Napredak je slavio sa 3:1. Golove za goste postigli su Vukanović u 6. minutu, N’Daje u 18. minutu, dok je treći pogodak postigao Dimitrov. Strelac za Bačku bio je Luković u 43. minutu.

Čukarički je u beogradskom dvoboju bio bolji od Voždovca 2:1. Docić je bio strelac oba gola za ‘brđane’, a Voždovac je do počasnog gola stigao u 89. minutu. Rad je na Banjici igrao 1:1 sa Metalcem, gosti su poveli preko Kaiseda, a i drugi gol je bio delo Milanovčana, ali se radilo o autogolu. Rad je pred kraj promašio penal.

Na put sjajnim rezultatima Mladosti stao je Spartak u Subotici 1:0. Strelac pobedničkog gola za „golubove“ bio je Milić u 38. minutu.