0

LŠ: Ludnica u Varšavi, Dinamo se oprostio (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.16 u 22:39

Nekoliko fenomenalnih utakmica viđenoje drugog dana četvrtog kola Lige šampiona, a najzanimljivije je bilo u Varšavi.

U dva dana samo na jednom meču nije bilo golova, u duelu Kopenhagena i Lestera, koji je i dalje jedina ekipa bez primljenog gola.

NA ŠTA LIČI ALVES! Prošao u duelu kao da ga je kroz šake propustio Majk Tajson! (FOTO)

Najveće iznenađenje priredila je Legija, koja je imala pobedu u džepu na meču sa Realom, ali na kraju je „kraljevski“ klub uspeo da iščupa bod.

Real je posle 35 minuta vodio sa 2:0, pogocima Gareta Bejla i Karima Benzeme, ali je Vadis Ođiđa-Ofoe uspeo da vrati domaćina u igru pet minuta pre odlaska na odmor.

Neverovatan pogodak u 58. minutu postigao je Miroslav Radović.

Tibo Mulin golom od stativu doveo Legiju do senzacije, na sedam minuta do kraja, ali bod ‘Kraljevskom’ klubu spasava Mateo Kovačić samo 120 sekundi kasnije.

(Izvor:youtube/HQFootball √)

Sevilja je pregazila Dinamo sa 4:0 i izbacila ga iz Lige šampiona, ostalo je da se bori za treće mesto koje vodi u Ligu Evrope.

Strelci za Sevilju bili su Vieto (31), Eskudero (66), N’Zonzi (80) i Ben Jeder (87).

(Izvor:youtube/ModestukHD)

Dinamo, koji je celo drugo poluvreme imao igrača manje zbog isključenja Stojanovića, i dalje je jedini klub koji ove sezone u grupnoj fazi Lige šampiona nije dao gol.

Monako je bio ubedljiv u duelu sa CSKA sa 3:0. Zoran Tošić igrao je 71. minut.

Minimalne pobede ostvarile su ekipe Leverkuzena, Borusije i Porta.

Leverkuzen je u gostima pobedio Totenhem sa 1:0, Borusija je istom rezultatom pobedila Sporting, a Porto Briž.

Juventus i Lion podelili su bodove u Torinu 1:1.

E grupa:

Monako – CSKA 3:0 (Germain 13, Falkao 29, 41)
Totenhem – Bajer Leverkuzen 0:1 (Kampl 65)

F grupa:

Borusija Dortmund – Sporting 1:0 (Ramos 12)
Legija – Real Madrid 3:3 (Ođiđa-Ofoe 40, Radović 58, Mulin 83 – Bejl 1, Benzema 35, Kovačić 85)