1

BRAVO DECO: Pobeda Čukaričkog u Ligi šampiona!

Objavljeno: 02.11.16 u 23:35

Omladinci Čukaričkog pobedili su Rosenborg Trondhajmu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona – 1:0 (0:0).

Strelac jedinog gola u Norveškoj bio je Stefan Ilić u 76. minutu, samo 180 sekundi po ulasku na teren.

Iliću je centrirao kapiten Stefan Šapić, posle proigravanja Marka Šarića.

Naša ekipa bila je individualno bolja od domaćina tokom celog meča, dok su Norvežani igrli oštrije, a šansi je bilo na obe strane.

Dva minuta posle vođsta, Rosenborg je imao šansu da izjednači posle kontre, kada je Soli šutirao, ali je Ćulibrk dobro intervenisao i sačuvao važan trijumf svom timu.

Revanš je na programu 23. novembra na Banovom brdu.