0

SERIJA A: Ljajić doneo bod Torinu, Mihajlović pocrveneo (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.16 u 00:41

U poslednjim utakmicama 11. kola italijanske Serije A, Torino je izvukao bod na gostovanju u Udinama (2:2), dok je Kaljari savladao Palermo sa 2:1.

Ponedeljak. Neočekivano veliki broj golova na Apeninima.

Sjajnu utakmicu gledali smo na Friuliju u Udinama. Već u 15. minutu Torino je poveo preko Marka Benasija, koji je imao odličnu priliku i desetak minuta kasnije, ali nije uspeo da je realizuje.

Usledila je inicijativa Udinezea, koji je prvo u 60. minutu, a zatim i deset minuta kasnije došao do golova i rezultatskog preokreta. Delovalo je da će crno-beli ostvariti i treći uzastopni trijumf, po prvi put nakon 25 meseci, ali je onda usledila solo akcija Adema Ljajića, koji je u 77. minutu postavio, ispostaviće se, konačnih 2:2.

U samom finišu meča, sudija Paolo Taljiavento izgubio je strpljenje i razumevanje za učestale prigovore Siniše Mihajlovića, te je doneo odluku da trenera gostujuće ekipe pošalje na tribine.

U drugom meču večerašnjeg programa, Kaljari je na svom terenu savladao sve slabiji Palermo sa 2:1. Junak meča bio je Danijele Desena, koji je sa dva pogotka, u 53. i 64. minutu, doneo tri veoma važna boda svom timu. Doduše, gosti su u 79. minutu smanjili rezultat na 2:1, ali to je bilo sve što su prikazali na ovom meču.