0

LŠ: Arsenalov povratak iz mrtvih, Siti pregazio Barselonu (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.16 u 22:41

Vrlo zanimljiv prvi dan četvrtog kola Lige šampiona… Arsenal je posle ranog vođstva Ludogoreca od 2:0, preokrenuo i slavio sa 3:2, Mančester siti je, takođe gubio, ali na kraju pobedio Barselonu.

Na svim utakmicama postignut je makar po gol, a zanimljivo je da je u duelu Benfike i Dinama iz Kijeva svirano dva penala. Na kraju je Benfika slavila sa 1:0.

Gosti u 68. minutu nisu iskoristili penal, pošto je udarac Moraešu zaustavio Moraeš!

Loša vest za selektora Muslina je teža povreda Ljubomira Fejse u 59. minutu. Srpskom reprezentativcu je posle duela sa protivničkim igračem otekao skočni zglob, pa je morao da izađe.

Definitivno je najzanimljivije bilou Bugarskoj, gde su igrači Ludogoreca furiozno startovali i već posle 15 minuta imali ogromnu prednost od 2:0, ali su je već do poluvremena ispustili, da bi na kraju Arsenal kuči odneo sva tri boda.

Preokrenuo je i Bajern u duelu sa PSV-om, 2:1, dok je PSŽ slavio u gostima protiv Bazela golom u sudijskoj nadoknadi, istim rezultatom.

Bajern je golovima Lebandovskog u 34. i 74. očekivano slavio u Ajndhovenu, dok je PSŽ tek u 95. minutu sjajnim golom Menijea uzeo ceo plen u Bazelu.

(Izvor:youtube/ModestukHD)

Seltik je izvukao važan bod u borbi za treće mesto u Menhengladbahu, 1:1, dok je takođe u nadoknadi vremena Atletiko pobedio Rostov sa 2:1.

Zbog prekršaja nad Musom Dembeleom u 75. minutu Korb je dobio direktan crveni karton, a suđen je i penal, koji je izveo isti igrač i spasao Seltik drugog uzastopnog poraza od nemačke ekipe. Štindl je Borusiju doveo u vođstvo.

(Izvor:youtube/FÚTBOL Resumen)