0

PRIMERA: Srpski ‘Magiko’ video het-trik Ronalda (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.16 u 18:30

U 10. kolu španske Primere Real je kao gost savladao Alaves 4:1 (2:1) uz fenomenalnu partiju Kristijana Ronalda.

Početak meča bio je šokantan po „kraljevski“ klub. Igrao se 7. minut kada je Ernandez centrirao, a Dejverson doveo Alaves u vođstvo 1:0. Radost domaćina trajala je svega deset minuta kada je sudija Sančez častio Real nepostojećim penalom. Siguran izvođač bio je Ronaldo. Do kraja prvog dela igre Portugalac je postigao još jedan gol, uposlio ga je Benzema, a on je preciznim udarcem uz pomoć odbrane zatresao mrežu.

Do het-trika Ronaldo je mogao u 79. minutu, ali je najbolji igrač sveta promašio drugi penal. Pobedu Realu overio je Morata u 84. minutu, a da ne ostane bez het-trika Ronaldo se pobrinuo u 88. minutu za konačnih 4:1.

Srpski reprezentativac Aleksandar Katai u igru je ušao u 67. minutu, dok je naš internacionalac Nenad Krstičić zaigrao od 62. minuta.