0

FOTO screenshot

PRIMERA: Pobeda Betisa u 90. minutu, Brašanac solidan kao rezervista (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.16 u 22:43

U prvoj utakmici devetog kola španske Primere Betis je savladao Osasunu sa 2:1 (1:0) u gostima.

Izuzetno zanimljiv meč otvorio je odlično iskusni Hoakin akrobatskim potezom kada je golom iza leđa i bez gledanja, u padu pogodio nebranjenu mrežu domaćeg tima.

(Izvor: youtube / Diego Jr

U nastavku meča Osasuna je napadala sve češće i to joj se isplatilo početkom prvog poluvremena kada je Roberto Tores izjednačio na 1:1.

(Izvor: youtube / 110% Football)

U 86. minutu Rivijer je dobio neverovatno glup crveni karton kada je šutnuo bez lopte Darka Brašanca.

To je Betis iskoristio u 90. minutu kada je pobedonosni gol za goste sa velike udaljenosti iz slobodnog udarca postigao Gutijerez.

Darko Brašanac je u igru ušao u 64. minutu umesto Martina i poslednjih pola sata je odigrao sasvim solidno.