0

Amin Mora FOTO: Youtube

ZABORAVITE SVE ŠTO STE DO SAD VIDELI: Ovo nije gol godine već gol veka! (VIDEO)

Objavljeno: 12.10.16 u 14:32

Amir Mora, fudbaler nemačkog osmoligaša BFC Tur Abdina, postigao je gol koji najbolje možemo opisati kao – nestvaran!

U pitanju je bio susret šestog kola nemačke Bezirslige Berlin 2, a Tur Abdin je igrao protiv Bučholca.

Njegova ekipa je gubila čak 5:1 u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, kada je Amir Mora postigao jedan od najneverovatnijih golova u istoriji fudbala. Mora je, naime, ka golu uputio pravi projektil koji je pogodio prečku. Lopta se odbila u polje, na ivicu kaznenog prostora, gde je na nju ponovo naleteo Mora, i poslao fenomenalan volej u gornji desni ugao gola Buhčolca!