0

KVALIFIKACIJE ZA SP: Ukrajina nije priznala, pa pregazila Kosovo, Hrvati jedva (VIDEO)

Objavljeno: 09.10.16 u 20:14

Reprezentacija Ukrajine lako je savladala ekipu tkzv. Kosova, dok je Hrvatska minimalcem savladala Finsku. Veliko iznenađenje priredila je Gruzija.

Ukrajincima je trebalo pola sata da načnu Kosovo, a to je lepim golom učinio Kravec. Do narednog gola Ukrajinci su čekali 50 minuta, a onda je prednost udvostručio Jarmolenko. Pobedu od 3:0 Ukrajini je doneo Rotan tri minuta pre kraja meča.

(Izvor:youtube/Krokomime)

Meč je igran na neuutralnom terenu u Krakovu, jer Ukrajina ne priznaje nezavisnost južne srpske pokrajine.

KAKVO PONIŽAVANJE RUNIJA! Vodoinstalater sa Malte ga napravio smešnim (VIDEO)

Na gostovanju u Finskoj, selekcija Hrvatske slavila je sa 1:0, jedini gol postigao je Mario Mandžukić u 18 minutu.

Ogromno iznenađenje priredila je ekipa Gruzije, koja je u Velsu izvukla nerešen rezultat, 1:1,

Bejl je doveo Vels u vođstvo već u desetom minutu, ali su Gruzijci došli do važnog boda preko Okrijašvilija u 57.

(Izvor:youtube/UEFA Highlights)

Taj rezultat ide na ruku Srbiji, ali je izabranicima Slavoljuba Muslina potrebna pobeda nad Austrijom, da bi iskoristila kiks Velsa.

HOTSPORT ANALIZA: Austrija je dobar tim, ali Srbi nemaju čega da se plaše (VIDEO)

Izrael je sa 2:1 savladao ekipu Lihtenštajna.

(Izvor:youtube/Football goals)