0

PLJUŠTI NA „RAJKU“! Austrija izjednačila, ali je Mitrović ponovo matirao Austrijance! (VIDEO)

Objavljeno: 09.10.16 u 21:15

Nije dugo trajalo slavlje na stadionu „Rajko Mitrović“, pošto su samo posle deset minuta Austrijanci izjednačili. Li onda je ponovo na scenu stupio Mitrović!

Kao po starom dobrom običaju Srbije je posle vođstva prepustila loptu protivniku, što su gosti iskortistili u 15. minutu, kada je Sabicer izjednačio rezultat.

GOOOOOOLLLL! Srbija vodi, Mitrović! (VIDEO)

(Izvor:youtube/Football goals)

Međutim, iako je delovalo da se od tog momenta igra Srbije raspala, jer su Austrijanci kontrolisali igru, genijalni Dušan Tadić probio je po desnoj strani i sjajno ponovo pronašao Aleksandar Mitrovića za 2:1.