2

SLS: Leonardo pokrenuo ‘parni valjak’, ali su Đurđević i Božinov doneli bodove (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.16 u 20:56

Fudbaleri Partizana su ostvarili novu pobedu u 11. kolu Superlige Srbije pošto su na stadionu u Humskoj bili bolji od Mladosti iz Lučana rezultatom 3:1 (1:0).

Partizan je posle pobede Crvene zvezde bio pod određenom vrstom pritiska da savlada Mladost iz Lučana i tako sa ‘pristojnih’ šest bodova zaostatka u odnosu na najvećeg rivala ode na reprezentativnu pauzu.

Međutim, gotovo svih 45 minuta u prvom poluvremenu meča između Partizana i Mladosti gledali smo pravu uspavanku bez šuta na obe strane.

Nismo videli apsolutno nijedan šut ka golu Kljajića ili Krznarića sve dok loptu nije uzeo Leonardo i iz slobodnog udarca postigao još jedan fenomenalan gol u dresu Partizana.

(Izvor: youtube / Sport Nation)

Ali, ništa nije bilo gotovo. Zakuvalo se kada je Nikola Đurđić u 56. minutu skrivio jedanaesterac kojim je Mladost došla do izjednačenja, a strelac je bio Bojović.

Deluje da je sudija Vasić opravdano pokazao na ‘belu tačku’.

Međutim, samo tri minuta kasnije Đurđević je vratio tas na stranu Partizana sjajnim lobom sa ne tako male udaljenosti. Crno-beli su ponovo imali prednost.

Vrlo brzo posle toga, Valeri Božinov je u igru ušao u 63. minutu, a već u 67. se upisao u listu strelaca.

Dobio je dobar pas u dubinu između dvojice čuvara, lepo je primio loptu i odmerenim udarcem savladao Krznarića.

(Izvor: youtube / WM Media)

Do kraja je, kao što se očekivalo, Partizan priveo meč kraju i zasluženo slavio sa 3:1.

Partizan – Mladost 3:1 (1:0)
(Leonardo 45, Đurđević 62, Božinov 66 – Bojović 56pen)