0

SERIJA A: Asistencija Milinković-Savića u ubedljivoj pobedi Lacija (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.16 u 22:49

U drugom meču 7. kola Serije A Lacio je kao gost bio bolji od Udinezea 3:0 (1:0), čime se popeo na treće mesto Serije A.

Lacio je iz prve veće šanse postigao gol. Igrao se 28. minut kada je posle kornera Milinković-Savić glavom poslao loptu na drugu stativu, a Imobile pogodio. To je bilo sve što smo videli u prvom poluvremenu.

U 54. minutu bilo je 2:0 za Rimljane. Anderson je uposlio Keitu, a ovaj možda dao gol iz ofsajd pozicije. Sedam minuta kasnije postavljen je konačan rezultat. Lulić je loptu petom ostavio za Imobilea, a ovaj je bio nemilosrdan – 3:0. Udineze je do kraja utakmice imao dve lepe šane, ali je Albanac Strakhoša dva puta zaustavio Hrvata Pericu.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić je igrao 90 minuta i zabeležio je asistenciju, Filip Đorđević je u igru ušao sa klupe, dok je Dušan Basta povređen.

Удинезе – Лацио 0-3 (1 октября 2016 г, Чемпионат Италии) от Независимый спорт на Rutube.

U prvoj utakmici 7. kola Serije A, Kjevo je kao gost bilo bolje od Peskare 2:0.