0

BUNDESLIGA: Lajpcig pobedio i nastavio seriju bez poraza (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.16 u 22:30

U premijernom meču 6. kola Bundeslige Lajpcig je na svom terenu savladao Aguzburg 2:1 (1:1).

Počelo je veoma jako. Igrao se se 11. minut kada je šutirao Sabicer, loptu je kratko odbio golman Hic, a Forsberg je iz odbitka doveo domaćina u vođstvo. Ipak, samo tri minuta kasnije Bir je dodao loptu do Dong Vona, a ovaj postigao evrogol za 1:1. Posle tog gola Forsberg je imao još dve velike šanse, ali Lajpcig nije mogao do novog vođstva.

Ipak, to se dogodilo u drugom poluvremenu. Igrao se 52.minut kada je Sabicer uposlio Polsena, a ovaj pogodio za 2:1. Iako je vodio Lajpcig je nastavio sa boljom igrom, ali je Verner promašio dve šanse da svom timu donese ubedljiviju pobedu.

РБ Лейпциг – Аугсбург 2-1 (30 сентября 2016 г, Чемпионат Германии) от Независимый спорт на Rutube.