0

PRIMERA: Radost za Barsu, ‘kiksnuo’ Real (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.16 u 22:25

Posle 5. kola u Primeri stao je i Real iz Madrida, pošto je na „Santjago Bernabeu“ bod osvojila ekipa Viljareala 1:1 (0:1).

Posle Barse koja je poražena na svom „Nou Kampu“ od Alavesa, bodove na svom bunjištu prosuo je i Real iz Madrida. Kao tvrd orah predstavila se ekipa Viljareala – 1:1. „Žuta podmornica“ je bila mnogo bolji rival u prvom poluvremenu, te je posle šanse za Sansonea u 29. minutu, Bruno iz penala doveo goste u vođstvo. Real je do izjednačenja stigao u 48. minutu kada je Rodrigez uposlio Ramosa – 1:1.

Do kraja utakmice Real je imao još dve šanse. Prvo je pokušao Benzema, a potom i Bejl, ali promene rezultata nije bilo. Za „kraljevski klub“ je igrao i Ronaldo, ali se nije istakao, baš kao ni drugovi.

Реал Мадрид – Вильярреал 1-1 (21 сентября 2016 г, Чемпионат Испании) от Независимый спорт на Rutube.

Do prve pobede u sezoni stigla je Selta 2:1 protiv Hihona, a Radoja je igrao svih 90 minuta za tim iz Viga.