1

PRIMERA: Brašancu sat vremena u derbiju Andaluzije, Sevilji derbi protiv Betisa (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.16 u 00:13

Betis će se ljutiti na sudiju, ali pobeda je ostala Sevilji – 1:0 (0:0) za osvajača Lige Evrope.

Derbi Andaluzije uvek donosi nova uzbuđenja, a posle ‘večitog’ derbija, Darko Brašanac osetio je i kako je igrati u uzavreloj atmosferi duela između Sevilje i Betisa.

Dobio je priliku da na terenu bude od starta i ostane do 61. minuta kada je zamenjen. Svoj prvi derbi neće dobro pamtiti.

Međutim, sve je moglo i da bude drugačije da je arbitar priznao čist gol Kastra, koji nije bio u ofsajdu kada mu je asistirao Hoakin. Zbog toga će se zeleno-beli deo Sevilja još kako buniti narednih dana, pa i nedelja.

Sevilja je pobedu odnela golom Merkada u 51. minutu, što se ispostavio kao odlučujući momenat na utakmici.

U prvom meču vanrednog šestog kola Primere Malaga je na svom stadionu savladala Eibar. Golove za domaće su postigli Sandro Ramirez u 44. i En Nesiri u 76. dok je Nano bio jedini strelac za goste.