0

KUP SRBIJE: Vojvodina deklasirala Bežaniju i plasirala se u osminu finala (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.16 u 23:39

Posle Crvene zvezde i Partizana, Vojvodina je takođe izboril plasman među 16 najboljih timova Kupa Srbije.

Vojvodina je u Novom Sadu savladala Bežaniju sa 4:0, a pobednik je rešen u prvih osam minuta utakmice. Mrežu Beograđana je načeo Jovančić u 6. minutu, da bi samo dva minuta kasnije Trujić povisio na 2:0 posle asistencije Jovančića. To je bio rezultat prvog poluvremena.

(Izvor: Radio Televizija Vojvodine)

U 62. minutu je bilo 3:0. Posle kornera najviši u skoku bio je Planić. Konačnih 4:0 postavio je mladi Zličić. Vojvodina u nedelju od 19 časova gostuje Zvezdi u derbiju 10. kola Superlige Srbije.