0

TOTIJEV ŠOU U FIRENCI: Prvo je ‘oladio’ novinare, pa urnebesno ‘đuskao’ uz himnu rivala (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.16 u 18:15

Italijanski mediji jučerašnje performanse Frančeska Totija u Firenci nazvali su ‘Totijevo vreme’.

Fiorentina je sinoć u Firenci slavila pobedu protiv Rome u meču koji je, i pored poraza svog tima, obeležio Frančesko Toti.

Toti je na teren ušao umesto Perotija tek u 78. minutu pri rezultatu 0:0, a četiri minuta kasnije gol je postigao Badelj za pobedu Viole.

NAJKOMIČNIJI POTEZ NEDELJE: Kako je nespretni sudija nasmejao ljutitog Ibrahimovića (VIDEO)

Toti je bio aktivniji van terena, nego na njemu. Dan pre meča bio je upitan da da izjavu novinarima na minut, a ‘princ Rima’ je odgovorio pomalo neočekivano, ali iskreno:

– Posle 25 godina, momci, šta kog đavola mogu još da vam kažem? – upitao je novinare Toti.

Na samom meču, dok je sa razglasa išla himna Fiorentine, Toti je bio baš raspoložen, toliko da je vrlo komično zaigrao uz tu melodiju.