0

SERIJA A: Kiša prekinula dva meča, pobesneli Miha poražen uz isključenje, poraz Milana (VIDEO)

Objavljeno: 11.09.16 u 17:08

Trebalo je da od 15 časova u italijanskoj Seriji A bude odigrano pet utakmica, a završeno je svega tri duela.

Vest dana u Italiji je – kiša! I to u ogromnim količinama, tolikim da su čak dva duela prekinuta, na Olimpiku između Rome i Sampdorije i Marasiju između Đenove i Fiorentine.

I dok u Đenovi meč neće ni biti nastavljen, već je odložen do daljnjeg usled prekida u 30. minutu, u glavnom gradu meč se nastaviti od 17:05h i to od drugog poluvremena, kada je i prekinut pri rezultatom 1:2 za Sampu.

Evo i zbog čega:

U onim duelima koji su se odigrali, bilo je dosta vatre, a najratoborniji ponovo je bio Siniša Mihajlović. Već smo pisali o njegovom isključenju, koje je samo odmoglo Torinu da u Atalanti ostvari pozitivan rezultat.

Na kraju, 2:1 za domaće, golovima Masijela u 56. posle velike greške Harta i Kesija u 82. minutu. Nije pomoglo ni to što je Jago Falke doveo ‘bikove’ u vođstvo u 54. minutu, Torino se ponovo vraća kući bez bodova.

U Milanu pravi šok. Pošto za 88. minuta ‘roso-neri’ nisu uspeli da dođu do gola vrednog pobede, to je učinio Udineze, koji je golom Perice odneo čitav plen sa San Sira.

U preostalom meču Kjevo i Lacio su remizirali rezultatom 1:1.