7

SLS: Partizan krenuo, pa stao, dva gola za drugu pobedu u gostima (VIDEO)

Objavljeno: 11.09.16 u 20:56

Fudbaleri Partizana savladali su u gostima Borac sa 2:0 i probili su se na peto mesto u prvenstvu Srbije sa 13 bodova.

Borac je posle poraza sa samo pet bodova na 15. mestu u ligi.

Ključni detalj desio se u 18. minutu, kada je drugi žuti karton dobio Mario Maslać i od tog trenutka Borac se isključivo branio, ali nije uspeo da se odbrani.

KAD SE KOCKICE SLOŽE: Nikolić predstavlja ‘svoj’ Partizan u Čačku (SASTAVI)

[stextbox id=“hotsport_text_box“]BORAC – PARTIZAN 0:2
(Miletić 38, Mihajlović 40)[/stextbox]

Brojčanu prednost iskoristili su gosti i sa dva brza gola u 38. i 40. minutu upiasli nova tri boda.

Zanimljivo je da je to Partizanu tek druga pobeda u gostima u sezoni,

Prva opasnost pred golom Borca viđena je u četvrtom minutu, kada je Balažic bio u polu prilici, ali nije bilo opasne situacije po gol domaće ekipe.

U 18 minutu Maslać je dobio drugi žuti karton, zbog prekršaja na Božinovu i to je definitivno bio ključni detalj.

(Izvor:youtube/Moja SporTV)

Prvi šut u okvir gola viđen je u 36. mintu, ali Božinov nije bio ni blizu da savlada protivničkog golmana.

Uigrana kombinacija usledila je posle prekida, tada je strelac bio Miletić, a odmah posle toga, posle greške odbrane domaći najbolje se snašao Mihajlović.

KRENULA KANONADA: Dva gola Partizana u dva minuta (VIDEO)

U 63. Leonardo je pripretio i umalo su domaći postigli auto gol. Pred sam kraj meča rezervist Janković je probao, ali nije bio dovoljno precizan.

Meč je obeležilo malo udaraca ka protivničkim golovima, ali i preko 30 faulova.

Zanimljivo je da su i Zvezda i Partizan pobedili svoje mečeve sa 2:0 i zako napravili dobru uvertiru pred međusobni duel u subotu.