0

KVAL. ZA SP: Kiks Francuza, silna Bosna, poraz šampiona Evrope! (VIDEO)

Objavljeno: 06.09.16 u 23:15

Danas je odigrano deset utakmica kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji. Najveće iznenađenje priredila je Belorusija, koja je odigrala bez golova sa Francuskom, kao i Švajcarska pobedom nad Portugalom.

MA KAKAV IBRAHIMOVIĆ: Ovakvu bombu još nište videli! (VIDEO)

(Izvor:youtube/Futboleros TV 2016)

Bugarska se iščupala u drugom minutu sudijske nadoknade i izbegla bruku na meču sa Luksemburgom. Gosti su izjednačili u prvom minutu sudijske nadoknade i bili blizu velikog iznenađenja, ali im je nade u doslovno poslednjem napadu srušio Tonev za 4:3.

(Izvor:youtube/Calcio mania)

Švedska i Holandija su podelile bodove, 1:1, kao i Farska Ostrva i Mađarska, 0:0.

(Izvor:youtube/Sports News 24/7)

Letonija je jedva savladala Andoru u gostima 1:0, Bosna je „petardirala“ Estoniju.

Belgija je na Kipru slavila sa 3:0, dok je Grčka očekivano lako dobila Gibraltar sa 4:1.

Ranije danas, juče prekinutu utakmicu, odigrale su Albanija i Makedonija. Albanci su slavili sa 2:1.