0

KVALIFIKACIJE ZA SP: Nemačka ubedljiva protiv Norveške, Škotska protiv Malte, Crnogorcima bod (VIDEO)

Objavljeno: 04.09.16 u 22:56

Važne i neizvesne minimalne pobede ostvarili su Engleska u Slovačkoj i Danska kod kuće protiv Jermenije.

Selekcija Engleske je gostovala Slovačkoj i slavila sa 1:0, a jedini gol postignut je u 95. minutu meča kada je Lalana postigao gol za ‘Albion’.

Pre toga je u centru pažnje bio Martin Škrtel zbog bezobraznog starta na Hariju Kejnu koji je bio na zemlji, ali i Milorad Mažić, jer je neopravano poništio gol Engleske u 90. minutu.

MAŽIĆ NIJE IMAO MILOSTI: Surov i bezobrazan start Škrtela nad Kejnom – za zatvor! (VIDEO)

Danska je savladala Jermeniju sa 1:0, isto kao i Azerbejdžan San Marino na gostovanju, dok je po četiri gola, po dva u svakoj mreži, viđeno na utakmicama između Kazahstana i Poljske i Litvanije i Slovenije.

U kasnijim večernjim terminima Nemačka je razbila Norvešku u gostima i sa lakih 3:0 odmah zasela na čelo grupe C. Strelci za ‘pancere’ bili su dva puta Tomas Miler i Džošua Kimih.

(Izvor: youtube / Sport HD)

Još ubedljivija bila je Škotska na gostovanju Malti gde je pukla ‘petarda’ – 1:5 za Škote.

Česi su se ispromašivali protiv Severne Irske, ali će se zadovoljiti samo bodom, kao i Rumunija iz duela protiv Crne Gore.

Rumuni su poveli u 85. minutu golom Pope, da bi svega dva minuta kasnije Jovetić izjednačio na 1:1. Tu nije bio kraj, jer je u čak sedmom minutu nadoknade domaćin imao penal, ali je Stančiu propustio veliku priliku da Rumuniju stavi na čelo tabele već od prvog kola.

(Izvor: youtube / AM Video7S)