0

SERIJA A: Sasuolo nastavlja da melje, prva Mihina pobeda, Roma poklekla u finišu (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.16 u 23:22

Kompletirano je 2. kolo italijanske Serije A, a najveće iznenađenje je remi Rome u Kaljariju rezultatom 2:2 (0:1).

‘Vučica’ je u Kaljariju vodila prvo golom Perote sa ‘bele tačke’ od šestog minuta, zatim i sa 2:0 pogotkom Strotmana početkom drugog poluvremena, ali joj ni to nije bilo dovoljno za pobedu.

Domaćin je prepolovio zaostatak preko Borijela, da bi dva minuta pre kraja Sau rastužio sve navijače Rome, pa i samog Lučana Spaletija, koji danas nije izvodio na teren Danijelea De Rosija.

(Izvor: youtube / BEST FOOTBALL REVIEWS 1)

Sasuolo posle eliminacije Crvene zvezde nastavlja sa sjajnim partijama, a nova žrtva tima Euzebija Di Frančeska bila je Peskara koja je savladana sa 2:0, a golove su postigli Defrel u 38 i Berardi u 67. minutu meča.

Mihajlovićev Torino razigrao se i ‘petardom’ častio Bolonju uz het-trik Belotija. Golove je postizao u 28, 37, 88. minutu, strelci su još bili Martinez u 53. i Baseli u 80. minutu, dok je jedini pogodak za goste dao Tajder u 32. minutu.