0

PLEJ-OF ZA LŠ: Pavlović i Sulejmani strelci, ‘modri’ se izvukli na Maksimiru (VIDEO)

Objavljeno: 16.08.16 u 23:39

U prvim utakmicama plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona srpski internacionalci bili su zapaženi na terenima širom Evrope.

Bivši napadač Čukaričkog, a sada Kopenhagena, Andrija Pavlović, u potpunosti opravdava poverenje danskog šampiona koje je ukazano velikim transferom ovog leta. Jer, jedini gol u prvom meču protiv APOEL-a delo je upravo Pavlovića.

On je u 43. minutu meča postigao lep gol kada je obišao golmana i pogodio praznu mrežu Kiprana.

I Miralem Sulejmani je večeras bio strelac, ali u porazu svog Jang Bojsa na svom terenu od Borusije Menhengladbah. Sulejmani je postigao jedini gol za svoj tim, dok su ‘mladi momci’ primili čak tri, i već sada se mogu oprostiti od elitnog takmičenja.

Dinamo iz Zagreba je na svom stadionu dočekao Red Bul Salcburg i posle vođstva Austrijanaca od 59. minuta, tek u 76. je Rog iz penala izjednačio i uneo neizvesnost pred revanš za sedam dana.

Ajaks u Amsterdamu nije uspeo da stekne zalihu protiv Rostova, već je bilo 1:1, dok je Mančester siti demonstrirao silu protiv Steaue i u Bukureštu je deklasirao sa 5:0 golovima Silve, Nolita i tri puta Aguera, uz dva promašena jedanaesterca argentinskog napadača.