0

FRANCUZI KRENULI SILOVITO: Žiru ‘načeo’ Islanđane, Pogba brzo duplirao prednost (VIDEO)

Objavljeno: 03.07.16 u 21:23

Selekcija Francuske posle 20 minuta četvrtfinala EP vodi protiv reprezentacije Islanda rezultatom 2:0.

Bio je to mat u dva poteza ‘galskih petlova’. Matuidi je sa oko sredine terena poslao dugu loptu prema Olivijeu Žiruu, a napadač Arsenala je izbegao ofsajd zamku i levom nogom poslao loptu kroz noge golmana Islanda Haldorsona.

(Izvor: youtube / ibrahim celebi)

Samo sedam minuta kasnije novi pogodak domaćina EURA na ‘Sen Deniju’. Pol Pogba je bio najviši posle kornera Grizmana sa desne strane i u svom stilu je duplirao vođstvo ‘trikolora’.

(Izvor: youtube / Sport Twentyfour)